Galvanoterapia

 

Zažite luxus a pohodlie omladzujúcich účinkov galvanickej technológie

Ošetrenia galvanickým prúdom zanechajú vašu pleť dobre pripravenú na príjem určitých zložiek proti starnutiu. Patentový objav spoločnosti Nu Skin® založený na klinickej štúdii preukázal, že päťminútové ošetrenie galvanickým prístrojom môže zlepšiť prísun kľúčových zložiek po dobu do 24 hodín.

Zmaximalizujte potenciál vašej pleti aplikovaním produktov proti starnutiu z ageLOC™ Transformation po každom ošetrení.

Galvanické ošetrenie zložky bojujúce proti starnutiu = efektívnejšia absorpcia

Povrch vlastného ageLOC™ nadstavca na tvár umožňuje produktu prechádzať cez a okolo štruktúry pokožky, čím je spojenie gélu a pokožky efektívnejšie. Takto sa vytvára prostredie aktivity, ktorá pokožke dodáva až päťkrát viac účinných látok ageLOC® v porovnaní s predošlými verziami.

PREDBEŽNÉ OŠETRENIE

  • Počas fázy predošetrenia sú prístroj ageLOC® Edition Nu Skin Galvanic Spa System™ II a predošetrovací gél nabité negatívne.
  • Tieto záporné náboje sa vzájomne odpudzujú a pomáhajú predošetrovaciemu gélu preniknúť do pokožky.
  • Predošetrovací gél na seba viaže nečistoty hlboko v pokožke.

OŠETRENIE

  • Počas fázy ošetrenia sú prístroj ageLOC® Edition Nu Skin Galvanic Spa System™ II a ošetrovací gél nabité pozitívne.
  • Tieto pozitívne náboje sa navzájom odpudzujú, a tým dodávajú prospešné zložky do pokožky, vrátane exkluzívnej zmesi prísad ageLOC® .
  • Pozitívne nabitý prístroj priťahuje zostávajúce negatívne nabité nečistoty z fázy predošetrenia a odstraňuje ich z pokožky.
Výsledok vyhľadávania obrázkov pre dopyt nuskin foto

Špeciálne navrhnutý ageLOC® Edition Nu Skin Galvanic Spa System™ II spolu s denným režimom starostlivosti o pleť ageLOC®Transformation, vám umožní zachovať si mladistvejší výzor spomalením známok starnutia priamo v zdroji ich tvorby. Najnovšie výskumy preukázali, že ageLOC® Edition Nu Skin Galvanic Spa System™ II zvyšuje viditeľné účinky ageLOC® Future Serum v priemere o 80 %.*

Spojte výsledky s bezpríkladným vedeckým objavom ageLOC® a dosiahnite nádhernú pleť, ktorá Vás ohromí a tiež ľudí zaujímajúcich sa o váš vek.