Argan sérum

V ponuke máme jedinečné sérum s názvom Intesive ARGAN SERUM PROTEIN, ktoré tvorí ideálnu kombináciu ako podklad pod gél, alebo pod krém. Sérum s vysokomolekulárnym prírodným proteínom a ďalšími aktívnymi látkami je svojím zložením, konzistenciou a hustotou úplne výnimočné práve svojou účinnosťou rýchleho vypnutia pokožky.

Základom tohto séra je aktívna látka ARGANTENSYL, ktorá je výnimočná svojou účinnosťou a vypínacím efektom. 

Druhá aktívna látka v sére, jeuž dobre známa ALOE VERA, ktorá pre svoju prírodnú komkbináciu antibiotík, astrigencii a koagulačných prostriedkov, spolu tvoria jednu z najsilnejších liečivých prírodných látok známych človeku. Ako poslednou aktívnou látkou je KYSELINA HYALURONOVÁ, významná svojou okamžitou schopnosťou viazať vodu, posiľňuje pevnosť a predovšetkým pružnosť pokožky. Naviac posiľňuje a podporuje tvorbu nových kolagénových a elestických vlákien. táto kombinácia troch aktívnych látok tvorí celkom výnimočné sérum, ktoré zvyšuje schopnosť účinne sa brániť proti terajším vráskam aj novovzniknutým.

Sérum s vysokomolekulárnym prírodným proteínom a ďalšími aktívnymi látkami, je svojím zložením, konzistenciou a hustotou, výnimočný pre svoju účinnosť rýchleho vypnutia pokožky.

ARGANTENSYL: je aktívna zložka yískaná zo stromu /Argania Spinosia/ a jej plodov.Vo svete je používaný arganový olej, ktorý sa získava z plodov tohto vzácneho stromu lisovaním. Z tohoto plodu je tiež veľmi zložitým a sofistikovaným procesom získavaný prírodný proteín Argantensyl, ktorý má veľmi vysoký napínací účinok. Ponanesení séra dochádza k výraznému zníženiu počtu vrások a jemných liniek v veľmi krátkom časovom období. Argantensyl je v svojej podstate bielkovina vysokej molekulárnej hmotnosti získaná z prírodného ovocia arganového stromu. Argan sérum s touta aktívnou látkou nanesením na pleť vytvára Anti-aging, veľmi vypína pleť a je veľký pomocník proti bežnému príznaku stárnutia. Hydratácia, pružnosť a štrukturálna pevnosť sú charakteristikou tohoto séra. ARGAN sérum výrazne a radikálne znižuje veľkosť a hĺbku vrások, naviac vyhladzuje a zlepšuje hustotu pleti.Sérum má neuveriteľne rýchle omladzujúce a regeneračné účinky.

ALOE VERA: je ďalšou aktívnou látkou, ktorá je v tomto sére veľmi dôležitá. poskytuje až liečebnú úľavu a starostlivosť pre podráždenú aj spálenú pokožku. V rére je látka použitá pre ošetrenie a obnovu pokožky. Aloe vera má ukľudňujúce a hydratačné účinky a naviac podporuje hojenie. Obsahuej vitamíny C, B1, B2, B3, B6, kyselinu listovú, vápnik, horčík, mangán, zinok aj meď. Zvyšuje normálne bunečné množenie, čím urýchľuje regeneratívnu fázu hojivých procesov. pôsobí ako prírodný zvlhčovač a dodáva vlhkosť všetkým vrstvám kože. Rozťahuje kapiláry a cievky menších rozmerov. Obsahuje tiež lignin, ktorý má penetračné schopnosti, čo uľahčuje prienik aktívnych látok do pokožky. Tieto látky podnecujú delenie buniek a tým prispievajú k revitalizácii, obnove a tnizácii pleti.