Collagen Palatine

 

Kombinácia laseru a Collagen PALATINE prináša jednu zo zásadných omladzovacích kozmetických metód , ktoré môžu byť už cenovo dostupné pre každého klienta. Táto nová kombinácia prináša ďalšie možnosti kozmetického ošetrenia , kedy sa požadovaný efekt ešte znásobí .
Collagen PALATINE dodá Vašej pokožke hydratáciu a elasticitu , spomaľuje proces starnutia a dehydratáciu pokožky . Zabraňuje vzniku nových vrások . Obsiahnuté účinné látky obnovujú lipidovú bariéru a zadržiavajú potrebnú vodu v pokožke . Do hĺbky hydratuje a zvláčňuje pokožku . Ako komplex regeneruje podkožie .
Collagen PALATINE s vlastnou patentovanou receptúrou bol vyrobený tak , aby v kombinácii s laserovým ošetrením bol efekt najúčinnejší a veľmi viditeľný .
Pri samotnom laserovaní pokožky dochádza k rozšíreniu pórov , collagen sa teda tak dostane hlbšie aj so všetkými účinnými látkami , kde znásobí svoj efekt . Laser a PALATINE má schopnosť regenerácie a v spolupráci s Collagenom sú výsledky často až prekvapujúce . Konečný zákazník má tak jedinečnú možnosť plne využiť metódy PALATINE a doplniť si svoje laserové ošetrenie s kozmetikou MERLLIN aj ďalšie collagenovou novinkou ako je " PALATINE "


Collagen Palatine


Dovoľte nám predstaviť COLLAGEN PALATINE , prevratnú novinku v starostlivosti o pleť .

Hlavnou príčinou starnutia kože je nedostatok nášho vlastného kolagénu a vody v pokožke , ktoré majú na starosť pružnosť a pevnosť kože . Čím viac starneme , tým je kolagénu a vody v pokožke menej a tak sa zhoršuje jej pružnosť a vzhľad. Samozrejme že záleží aj na ďalších faktoroch . S pribúdajúcim vekom aj mazové žľazy obmedzujú svoju činnosť a tak sa pokožka nedokáže toľko premastiť . Nie je tak vláčna a pružná . Stráca sa tak aj viac vody , čo spôsobuje dehydratáciu pokožky .

COLLAGEN je najsilnejšie bielkovinové vlákno v našom tele . Zaisťuje rýchlu regeneráciu tkanív organizmu a hydratuje pokožku . Zaručuje tú správnu elasticitu .COLLAGEN sa nevyskytuje len v koži , ale aj v ďalších životne dôležitých orgánoch .Dá sa teda povedať , že je pokožka závislá na tom čo jej dodávame a ako o ňu staráme .

Jedným zo zázrakov poslednej doby sú kolagénové kúry . Jedná sa o špeciálne kúry , ktoré vykonáva kozmetička za použitia kozmetického lasera .


Aplikácia Collagen je pre Vás príjemným relaxom a zároveň vidíte okamžitý efekt . Vďaka použitiu kozmetického laseru sa COLLAGEN PALATINE dostáva hlbšie do pokožky a zároveň regeneruje tkanivo . Výsledok je potom naozaj až prekvapivý . Po collagénovej kúre bude Vaša pokožka hydratovaná a pružná . Vaše vrásky tak viditeľne strácajú svoju hĺbku .
  
ODPORÚČAME vyskúšať náš COLLAGEN PALATINE pre domáce použitie .

Keďže kožná bunka regeneruje 28 dní , používajte COLLAGEN PALATINE denne ráno aj večer pod krém . Pokožka sa Vám viditeľne zjemní už po prvej aplikácii a výsledky na seba nenechajú dlho čakať . Čím dlhšie COLLAGEN PALATINE používate , tým viac obmedzujete tvorbu vrások a prispievate k hydratácii a pružnosti Vašej pokožky .