Luxusné masky

COLLAGEN - aktívna maska

Maska stimuluje produkciu kolagénu a dopĺňa ho v pokožke . Pomáha odstraňovať vrásky , obnovuje pevnosť , zlepšuje kondíciu pokožky , podporuje elasticitu a zaručuje mladistvý vzhľad . Kolagénová maska má zásadnú úlohu pri udržiavaní pružnosti a pevnosti pokožky . Vyhladzuje nerovnomernosti a omladzuje . Úbytok kolagénu potom v koži spôsobuje suchú , ochabnutú a vráskavú pokožku . Táto maska je bohatá na aktívne látky , ktoré prenikajú do hĺbky epidermu . Látky kondenzované v maske veľmi dobre hydratujú , vyhladzujú vrásky a rozjasňujú pleť . Collagénová maska sa aplikuje vždy na záver celkového kozmetického ošetrenia v salóne .
 

Kaviár - aktívna maska

Je určená pre všetky typy pleti , najmä pre pleť suchú Kaviár maska zlepšuje pružnosť pokožky , hydratuje , viditeľne vyhladzuje vrásky . Maska je vhodná pre nevýraznú a unavenú pleť . Obnovuje vitalitu , má stimulujúci efekt a je zdrojom energie . Navyše chráni pred poškodením voľnými radikálmi . Kaviár je darom mora , je to zázračné rozjasňujúce sérum . Obnovuje bunkovú štruktúru , vitalitu a jas pleti . Okamžite a viditeľne zlepšuje textúru , tonus a farbu pleti . Kaviárová maska sa aplikuje vždy na záver celkového kozmetického ošetrenia v salóne .

PERLY - aktívna látka

Obsahuje jemne mletý prášok perál , ktorý pomáha pri zachovaní mladistvého vhľadu kože . Pôsobí proti vráskam , zvyšuje vstrebávanie výživných látok , zanecháva pokožku hydratovanú a elastickú . Liečivé a kozmeticky priaznivé vlastnosti perál sú vo východnej Ázii dlho známe , pomáhajú odstrániť toxické látky z tela a pokožky . Perly-maska sa aplikuje vždy na záver celkového kozmetického ošetrenia v salóne .
 

HYALURON - aktívna maska

Maska obohatená o kyselinu hyaluronovú, hydratuje a vyživuje pokožku . Vytvára priesvitný make - up , ktorý chráni kožu pred vonkajšími vplyvmi . Zvlášť vhodná v nepriaznivých podmienkach alebo v chladnom počasí . Svojimi antioxidačnými účinkami ju chráni pred voľnými radikálmi , podporuje tvorbu kolagénu a podieľa sa na iných dôležitých biologických pochodoch v pokožke .Maska sa aplikute vždy na záver celkového kozmetického ošetrenia v salóne .