Skin Scrubber pre čistú pleť

 

Nedostatok vody sa hneď prejaví na pleti. Pretože aj naše bunky sú scvrknuté a smädné. Pleť je napnutá, bez farby, šedá, posiata drobnými vráskami, šupinatá, skrátka bez života, žiaden krém nám nie je dobrý. Skúste si jeden deň dať pozor na prísun tekutín (minerálka-nesladená, polievky, ovocie....), uvidíte ďalší deň je pleť ružovšia, vypnutá, s iskrou.

V zamestnaní sa nevyhneme stresu, pracovné vypätie je vysoké. A čo keby sme sa na moment zastavili a urobili si pre seba čas. Uvoľnite stres v kozmetickom salóne, na lehátku kde príjemne relaxujete. Pritom Vám pleť odborne ošetria, buď klasicky alebo moderne účinnou elektrokozmetikou. Už nebudeme nečinne čakať na leto s tým, že slnko nám pomôže.

Salón navštevujeme v 3 – 6 týždňových intervaloch. Jedno ošetrenie neurobí zázrak! Záleží v akom stave je pleť, či je potrebné viac ju čistiť, upraviť obočie, alebo masírovať, či použiť nejaký prístroj. Skutočne je na odborníkovi, aby posúdil aký spôsob ošetrenia zvolí a doporučí. Bežné ošetrenia môžeme doplniť masážami, mikromasážami, špeciálnymi maskami, ošetrením prístrojmi napr. skin skrubber, biostimulačný laser.

Skin scrubber je moderný ultrazvukový prístroj. Je to technológia 21 storočia.. Pracuje na úrovní buniek. Pleť lepšie pracuje, je lepšie zásobená kyslíkom a dokonalejšie sa vyrovnáva s problémami. Následne prebieha exfolizácia (odstránenie odumretých buniek). Po aplikácii prístrojom je dobrá penetrácia výživných látok do pleti. Pleť je sa tonizuje, je vypnutá. Vyrovnáva drobné nerovnosti, rôzne fľaky, zplytčuje póry, akoby sa zarovnávali a menej sa plnia. Pleť je rovnejšia, kompaktnejšia, dobre vyčistená. . Po ošetrení je viditeľný okamžitý účinok, a to hneď po prvom ošetrení. Prístroj sa dá používať na akúkoľvek pleť (akné, cievky, nerovnosti, jazvičky....) Podľa typu pleti kozmetička nastavuje prístroj individuálne pre každého klienta. Každé bežné ošetrenie môžeme kombinovať týmto prístrojom, pretože jednou zo štyroch funkcií je protivráskový účinok a vyhladzovanie vrások. Prístrojom sa dá pracovať aj na zlepšenie pleti na krku a dekoltu. Ale viac u odborníka.

 

Doporučujem:

- ošetrenie pleti doma doplniť o pravidelné ošetrenie v kozmetickom salóne (aj muži)

- doplniť organizmus na jar vitamínmi A, B, B1, B12, C, F, prechádzkami vonku a relaxom

- doplniť bežné ošetrenia v salóne špeciálnym ošetrením elekrokozmetikou

- čím je zdravšia pokožka, tým príjemnejšie holenie. Raz za týždeň si urobíme peeling tváre

na odstránenie odumretých buniek a gélom očistíme upchaté póry pokožky, aby sme

predišli vzniku vyrážok.