Informácie o nás

     Som Stanislava Chilová z Košíc. Keď sa hovorí, že prostredie,  v ktorom žijete má na Vás vplyv , tak asi je to pravda. Len musíte niekedy prekonať oveľa dlhšiu cestu. V oblasti krásy podnikám od roku 1993. Začiatky sú spojené s úspešnými firmami (Oriflame, Inštitút dr. L. Středy, model. agentúry napr. Z-model, Agentúr Aleny Didikovej, Jitky Mikulovej Ivety Sepešiovej...) Začiatky sú spojené s  úspešnou firmou Oriflame, kde som získala neoceniteľné vedomosti a  informácie v oblasti kozmetiky. Spolupráca s rôznymi firmami ako L óreal, Dermacol, Salvus, Renophase, Selvert, Christina, Aden, prinieslo veľa skúseností a  znalosti, spoznanie nových technológií. Kozmetické a vizážisticke služby som  najprv ponúkala na objednávku pre agentúry, televíziu, významné osobnosti, súkromné osoby...., neskôr som si zriadila prvú prevádzku v Kosmalte,  salón Vizáž, kde som už služby doplnila o starostlivosť o vlasy a úpravu účesov a nechty. Od roku 2000 som však už presťahovala prevádzku na súčastnú adresu v centre mesta Košice na Hlavnej 20.

 Za tieto roky som získala množstvo diplomov a cetifikátov či už z kaderníctva alebo kozmetiky. Svoje skúsenosti a znalosti s radosťou odovzdávam svojím klientom nielen kvalitnou šlužbou ale aj radou o domácu starostlivosť. Spolupracujem s kožnou lekárkou ako aj s plastickým chirurgom. Okrem krásy zvonku, ma zaujíma aj to vo vnútri a preto pracujem s doplnkami výživy pre rôzne zdravotné potiaže.

Moja práca je spojená  aj s podieľaním sa na rôznych reklamných akciách a módnych prehliadkach, reklamných a televíznych reláciach, rôznych besadách a posedeniach, príprav na verejné vystúpenia (líčennie a učesy/ organizovanie rôznych firemných i súkromných akcií i plesov...) Veľmi obohacujúca je moja práca s mládežou, školiteľská činnosť, možnosť odovzdávať vedomosti a skúsenosti. Neskutočne zaujímava bola moja  práca na voskových figurínach, ktoré sú v Urbanovej veži. 

     Skúsenosti, odbornosť a  práca s umeleckým cítením je mojou pozvánkou do salónu na Hlavnej 20, Košice

         Tešíme sa na Vašu návštevu v salóne alebo na našej webovej stránke.